W naszej placówce współpracujemy z wykwalifikowanymi, energicznymi, kreatywnymi nauczycielami, dla których praca z dziećmi to pasja. Każda z zatrudnionych osób ma wykształcenie i doświadczenie pedagogiczne, ale nie tylko. Nasi nauczyciele to również opiekunowie dziecięcy, neuropsychoterapeuci, terapeuci ręki i stopy, specjaliści integracji sensorycznej i terapii behawioralnej. Wszyscy odbyli kursy pierwszej pomocy pediatrycznej.

Nauczyciele czuwają nad realizacją naszego nadrzędnego celu, jakim jest harmonijny rozwój dzieci poprzez stworzenie dla nich atmosfery zaufania i bezpieczeństwa. W trosce o doskonałe przygotowanie dzieci do dalszych etapów kształcenia, każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić maluchom dostęp do szerokiej wiedzy i możliwość nabywania potrzebnych im umiejętności.

Jednym z priorytetów naszej kadry jest rozwój manualny dzieci. Ma on wpływ na koordynację ruchową i na orientacje przestrzenną, a także osiągnięcie samodzielności w podstawowych czynnościach życia codziennego, a w przyszłości – szkolnego.  Dlatego w trakcie zajęć regularnie stosowana jest terapia ręki.

Aby dzieci lepiej mogły poznawać świat wszystkimi zmysłami, do zabaw wprowadzane są elementy integracji sensorycznej. Zależy nam też na nauczeniu dzieci samodzielności i wiary we własne siły. Czerpiemy inspirację z najpopularniejszych metod pedagogicznych.