Witajcie, mali i duzi!

Poznajcie przedszkole niepubliczne For Fun. To tu, w przyjaznej atmosferze dbamy o harmonijny rozwój dzieci oraz odkrywamy ich talenty, nie zapominając o ruchu i dobrej zabawie. Zapraszamy maluchy od 3 roku życia na zajęcia przedszkolne oraz młodsze na zajęcia adaptacyjne i do naszego klubiku.

Atutami przedszkola For Fun są:

Jeśli pracujesz w jednym z biurowców warszawskiej dzielnicy biznesowej, z pewnością spędzasz dużo czasu na dojazdach. Możesz spędzić ten czas z dzieckiem – nasze przedszkole mieści się w samym sercu Służewca Przemysłowego, tzw. Mordoru ;). Ty pracujesz, a Twoja pociecha świetnie się bawi – w odległości kilkunastu kroków od Ciebie.

W związku z reformą edukacji, w Warszawie brakuje w przedszkolach kilku tysięcy miejsc – zwłaszcza dla trzylatków. W rekrutacji na rok 2016/17 do przedszkola nie dostał się co piąty maluch. Nie czekaj – zapewnij sobie miejsce w przedszkolu już teraz!

Bierzemy to, co najlepsze, z uznanych nurtów pedagogicznych, ale nie trzymamy się rygorystycznie żadnego z nich. Stawiamy na podążanie za dzieckiem, jego indywidualnym charakterem i potrzebami. Robimy wszystko, aby dzieci czuły się u nas szczęśliwe i bezpieczne. Elastycznie reagujemy na każdą sytuację.

Nasze sale są przytulne, ale przestrzenne i jasne. Dbamy, aby dzieci czuły się komfortowo i mogły rozwijać kreatywność oraz wyobraźnię, nieprzytłoczone nadmiarem bodźców. Pragniemy kształtować u dzieci poczucie stylu od najmłodszych lat.

W trosce o ich zdrowie, zastosowaliśmy materiały niepowodujące alergii.  Dbamy również o regularne ozonowanie przedszkola.

Czuwamy nad bezpieczeństwem naszych przedszkolaków. Lokalizacja pomieszczeń przedszkola na parterze pozwala na bezpieczne przemieszczanie się dzieci – zarówno w obrębie lokalu, jak i podczas zabaw w ogródku.

Obiekt jest chroniony, a pomieszczenia monitorowane. Nasze zabawki i meble posiadają certyfikaty potwierdzające zgodność z wymaganiami obowiązujących norm i standardów oraz są dostosowane do wieku dzieci.

Nasze opiekunki są przeszkolone w zakresie pierwszej pomocy dla dzieci. Współpracujemy również z ratownikami, którzy regularnie przeprowadzają szkolenia naszej kadry.

Specjaliści regularnie pełnią dyżury w naszym przedszkolu. Zadbają oni o przedszkolaki na bieżąco, diagnozując ewentualne problemy.

Nasze wartości

Opieramy swoją działalność na kilku najważniejszych wartościach i zasadach:

 

  • indywidualne podejście, gwarantujące prawidłowy rozwój każdego dziecka, jego radość i uśmiech
  • stworzenie dzieciom możliwości wszechstronnego rozwoju, poprzez propozycję szerokiego spektrum zajęć
  • praca nad wiarą we własne możliwości i poczuciem sprawczości u dziecka – poprzez oddawanie mu inicjatywy w tak wielu sprawach, jak to tylko możliwe.
  • dwujęzyczność – jednoczesna komunikacja w języku polskim i angielskim.
  • zachęcanie dziecka do samodzielności – np. poprzez możliwość samodzielnego komponowania śniadań i podwieczorków z przygotowanych produktów
  • kształtowanie nawyku ruchu – codzienne spacery, minimum dwie godziny ruchowych zajęć ogólnorozwojowych dziennie.

 

A wszystko to FOR FUN.